Daugavpils, Kandavas iela 17,
tel./fax (+371) 65429872, www.dcv.lv, info@dcv.lv

Darba plāns
Ēdienkarte
Veidlapu paraugi

  • 001.jpg
  • 002.jpg
  • 003.jpg

Arī šogad turpinās VISC inovatīvās pieredzes skolu sadarbības tīkla aktivitātes. Eksakto mācību priekšmetu skolotājiem būs iespēja gan savstarpēji dalīties pieredzē, gan arī piedalīties praktiskās darbnīcās.  

Skolu sadarbības tīkla ietvaros 2014./15.mācību gadā Daugavpils Centra vidusskolas Inovatīvās pieredzes skolas komanda veic darbību sekojošos virzienos:

  • Atbalsts skolēniem – skolēnu intereses veicināšana par dabaszinātnēm un matemātiku;
  • Atbalsts skolotājiem – konsultācijas „Efektīva mācību stunda";
  • Dabaszinātņu un matemātikas mācīšanas uzlabošana skolā 1.–4.klasē.

Šī gada oktobrī Daugavpils Centra vidusskolā notika daudz izglītojošo semināru:

7.oktobrī notika skolas seminārs – mācīšanās grupa MK vadītājiem un sākumskolas skolotājiem „Kompetenču pieeja".

15.oktobrī skolā pulcējās pilsētas skolu 104 pedagogi, lai kopā ar Kompetences centru „Lielvārds" un izglītības portālu www.uzdevumi.lv apspriestu jautājumu „Formatīvā vērtēšana un skolēnu aktīva iesaistīšana mācību procesā, izmantojot tehnoloģijas".

16.oktobrī notika Latvijas skolu sadarbības tīkla skolotāju seminārs, kuru organizēja Inovatīvās pieredzes skolas komanda sadarbībā ar LU Dabaszinātņu un matemātikas izglītības centru. Semināra ietvaros notika arī atklātā matemātikas stunda, kuru vadīja sākumskolas skolotāja Nataļja Glušakova un atklātā dabaszinību stunda, kuru vadīja bioloģijas un dabaszinību skolotāja Tatjana Baranovska. Pēc katras stundas notika tās detalizēta analīze atbilstoši šodienas prasībām. Mācīšanās grupās sākumskolas skolotājiem un koordinatoriem tika aktualizētas prasības mācību stundas plānošanai un mācību uzdevumu atlasei.

30.oktobrī sadarbībā ar SIA „Meistars A" notika seminārs „Skolas spēļu darbnīca „Muzle"" pirmskolu, sākumskolu speciālistiem, logopēdiem, latviešu un matemātikas skolotajiem. Tika prezentētas spēles, kuras ir piemērotas gan jaukai rotaļai ģimenes lokā, gan mazā cilvēka prāta spēju attīstīšanai. Pedagogi ir iepazinušās ar daudzveidīgo materiālu latviešu, krievu un angļu valodas apguvei un korekcijai.

DCV IPS koordinatore Jeļena Azareviča

View the embedded image gallery online at:
http://dcv.lv/inova/546-311014#sigProId3cd53c2ac2