Daugavpils, Kandavas iela 17,
tel./fax (+371) 65429872, www.dcv.lv, info@dcv.lv

Darba plāns
Ēdienkarte
Veidlapu paraugi

  • 001.jpg
  • 002.jpg
  • 003.jpg

 Šī gada 18. oktobrī Daugavpils Centra vidusskolā notika pilsētas skolu pasākums angļu valodā ,,American Day", kas tika organizēts ciešā sadarbībā ar ASV informācijas centru un tā vadītāju Tatjanu Kolotu. 10 skolēnu komandas no pilsētas skolām piedalījās konkursā. Lai arī tas bija konkurss, gaisotne bija ļoti draudzīga un labvēlīga. Žūrijas komisija, tai skaitā ASV informācijas centra pārstāvji, vērtēja pasākuma konkursus, kuros skolēni parādīja savas izcilās zināšanas par ASV kultūru un  tradīcijām, kā arī prasmi strādāt komandā.

Pēc konkursa rezultātiem 1.vietu ieguva Daugavpils 10.vidusskolas komanda, 2.vietu – Daugavpils 13.vidusskolas komanda, 3.vietu – Daugavpils Krievu vidusskolas- liceja komanda.

Neviens konkursa dalībnieks nepalika bez balvām, katra komanda tika apbalvota ar jaukām dāvanām.

Gribētos izteikt pateicību pasākuma organizatoriem: Daugavpils Centra vidusskolas skolotājām A.Truskovskai, N.Kaļiņinai, M.Koževņikovai, T.Šestakovai, T.Judajevai, N.Hozjainovai, ASV informācijas centra vadītājai T.Kolotai, Izglītības pārvaldes metodiķei I.Ustinovai un mūsu viešņai no ASV Keitijai Reimi, kā arī Centra vidusskolas 11.– 12. klašu skolēniem par palīdzību konkursa organizēšanā un vadīšanā.

View the embedded image gallery online at:
http://dcv.lv/dcvta/8-news/340-americanday#sigProId8acf3683e9