Daugavpils, Kandavas iela 17,
tel./fax (+371) 65429872, www.dcv.lv, info@dcv.lv

Darba plāns
Ēdienkarte
Veidlapu paraugi

  • 001.jpg
  • 002.jpg
  • 003.jpg

15.janvārī Daugavpils Olimpiskajā centrā notika Latgales reģiona sacensības "Bērnu vieglatlētikas festivāls 2020" 2.klases un 3.klases komandām. Pēc nopietna atlases un sagatavošanās procesa Centra vidusskolā tika nokomplektētas divas komandas 12 cilvēku sastāvā (6 meitenes un 6 zēni). Sacensībās kopumā piedalījās 31 komanda – sešpadsmit 2.kl.komandas un piecpadsmit 3.kl. komandas. Pirmo četru vietu ieguvēji saņēma galveno balvu – ceļazīmi uz finālu Rīgā, kurš notiks 13.maijā.

Mūsu skolas 2.klases komanda ieguva 1.vietu, bet 3.klases komanda 3.vietu! Mūsu skolas abas komandas dosies uz finālu! Mēs esam malači! Novēlam izturību un pacietību nākamajā treniņu posmā un labus panākumus sacensību finālā Rīgā! Liels paldies sporta skolotājai Veronikai Krūmgoldei par skolēnu sagatavošanu sacensībām!

2.kl. komandas sastāvs: 2.a klase – Alfjorova Alina, Beinaroviča Milana, Beļkovs Markus, Semjonovs Adrians, 2.b klase – Gainutdinovs Karims, Kurilova Marija, Ponomarjova Viktorija, Rukšāns Daniils, Spirts Daniels, Vertinska Jekaterina, Ivanovs Kirils, Šidlovska Marija, Maikova Adriana, Karatejeva Sofija.

 3.kl. komandas sastāvs: 3.a kl. – Aleksejeva Sofija, Bedņika Darja, Beļajeva Anastasija, Drozdova Alisa, Guboglu Dmitrijs, Isakovs Alberts, Jakovļeva Anastasija, Stankeviča Alina, 3.b klase – Sokolovs Kirils, Sūrītis Edgars, Tumaševičs Danila, Ivanovs Dmitrijs.