Daugavpils, Kandavas iela 17,
tel./fax (+371) 65429872, www.dcv.lv, info@dcv.lv

Darba plāns
Ēdienkarte
Veidlapu paraugi

  • 001.jpg
  • 002.jpg
  • 003.jpg

Nupat aizvadīti pilsētas svētki ,,Daugavpils mana pils”, kurā aktīvi piedalījās arī Daugavpils Centra vidusskolas kolektīvs. Mūsu skolas pedagogi darbojās Izglītības pilsētiņā, Centra vidusskolas kolektīvs un skolēnu vecāki piedalījās svētku gājienā, bet skolēni priecēja skatītājus ar koncertu ,,Manai pilsētai”. Savukārt pilsētas konkursa ,,Esam talantīgi” finālā Grand Prix ieguva mūsu skolas audzēkņi Gļebs Trockis, Alekss Sūrītis un Edgars Sūrītis, 2.vietu nominācijā ,,Mūzika” ieguva Veronika Jeršova, 2.vietu nominācijā ,,Dejas māksla” – Anastasija Kurilova, 2.vietu nominācijā ,,Fotomāksla’’ – Kristians Mukāns, 2.vietu nominācijā ,,Radošums” – Sofija Ševelova. Arī Simona Rasnače iekļuva šī konkursa finālā un kuplināja mūsu skolas pārstāvju skaitu šajā konkursā. Par aktīvu līdzdarbošanos pilsētas svētkos Daugavpils Centra vidusskolas koncerta ,,Manai pilsētai” dalībnieki ir saņēmuši Daugavpils pilsētas domes Kultūras pārvaldes pateicības rakstu.

Aizvadītie pilsētas svētki paliks atmiņā kā ļoti saulaini, krāšņi un labi apmeklēti, un prieks, ka arī mūsu skola ir devusi savu artavu šo svētku veiksmīgā norisē!