Daugavpils, Kandavas iela 17,
tel./fax (+371) 65429872, www.dcv.lv, info@dcv.lv

Darba plāns
Ēdienkarte
Veidlapu paraugi

  • 001.jpg
  • 002.jpg
  • 003.jpg

3.martā Rīgā Ķīpsalas starptautiskajā izstāžu hallē notika izglītības izstāde ,,Skola 2019”, kurā tika pārstāvētas visas populārākās Latvijas augstākās mācību iestādes (Latvijas Universitāte, Latvijas Tehniskā universitāte, Latvijas Lauksaimniecības akadēmja, Rīgas Stradiņa universitāte, Latvijas Jūras akadēmija, Daugavpils Universitāte, Vidzemes augstskola un daudzas citas), kā arī vairākas profesionālās skolas (Rīgas valsts tehnikums, Ogres Meža tehnikums u.c.).

Šo izstādi kopā ar citu skolu audzēkņiem apmeklēja arī vairāki Daugavpils Centra vidusskolas 11.a un 12.a skolēni. Vēl braucot uz Rīgu, skolēniem tika iedots saraksts ar aktuālākajiem jautājumiem, ko vēlams noskaidrot šajā izstādē – vai konkrētajā mācību iestādē ir budžeta vietas, kāda ir mācību maksa, vai augstskola piedāvā kopmītnes un prakses vietu, cik ilgi ir jāmācās, kur strādā augstskolas absolventi utt.

Izstādē patīkami pārsteidza vairāku augstskolu pārstāvju atsaucība un atraktivitāte, interesantais stāstījums par augstskolas piedāvājumu un pat iespēja uz brīdi iejusties kādas konkrētas profesijas pārstāvja lomā. Paralēli izstādei darbojās arī Latvijas izdevniecību grāmatu tirgus un grāmatu apmaiņas punkts. Kā atzina aptaujātie skolēni, šī izstāde palīdzēja orientēties augstskolu piedāvājumā, tika izskaidroti noteikumi konkrētās studiju programmās un citi aktuāli jautājumi. Centra vidusskolas skolēni izsaka pateicību Daugavpils Izglītības pārvaldei par doto iespēju apmeklēt šo izstādi.