Daugavpils, Kandavas iela 17,
tel./fax (+371) 65429872, www.dcv.lv, info@dcv.lv

Darba plāns
Ēdienkarte
Veidlapu paraugi

  • 001.jpg
  • 002.jpg
  • 003.jpg

Ēnu diena 2019. gadā norisinājās 13. februārī. Ēnu diena ir pasaulē atpazīstams un atzīts Junior Achievement karjeras izglītības pasākums 1.-12. klašu skolēniem, kura mērķis ir iepazīstināt skolēnus ar dažādu profesiju un nozaru prasībām, lai palīdzētu jauniešiem izvēlēties profesiju un atbilstoši sagatavoties darba tirgum. Ēnu dienas laikā skolēni apmeklē kādu darba vietu un 4-6 stundu garumā vēro interesējošās profesijas pārstāvja darba ikdienu.

Mūsu skolas audzēkņi arī bija aktīvi ēnotāji, piedalījās gan sākumskolas skolēni, gan vidusskolas skolēni.

1.-7. kl. skolēni bija izvēlējušies ēnot savus vecākus -dažādu profesiju pārstāvjus - celtniekus, datorgrafiķus, ugunsdzēsējus, šuvējas, sociālos darbiniekus, grāmatvežus, oficiantus, optikas speciālistu, pirmsskolas skolotāju, noliktavas pārzini un autoatslēdznieku.

8.-12. klašu skolēni rakstīja savu motivācijas vēstuli un meklēja ēnas devēju portālā www.enudiena.lv. Mūsu skolēni bija Daugavpils pilsētas pašvaldības policijā, LIAA biznesa inkubatorā, Daugavpils pilsētas pašvaldības tūrisma attīstības aģentūrā, kafejnīcā LUNA, Daugavpils izglītības pārvaldē, SIA TesDevLab.

No vecāko klašu skolēniem bija arī daži drosmīgie, kuri devās ēnot uz Rīgu uzņēmumā Latvijas Mobilais telefons un Prēļu pašvaldības policijā.

Kopā ar skolēniem sakām milzīgu paldies ikvienam ēnu devējam par doto iespēju iepazīt profesiju, uzzināt par to vairāk un ielūkoties profesionāļa ikdienā, “pielaikot to” Paldies par atsaucību!

Nākamgad aicinām arī pārējos nepalaist garām iespēju būt ēnotājam!

View the embedded image gallery online at:
http://dcv.lv/8-news/1191-enu-diena-2019#sigProIdec5398c7fb