Daugavpils, Kandavas iela 17,
tel./fax (+371) 65429872, www.dcv.lv, info@dcv.lv

Darba plāns
Ēdienkarte
Veidlapu paraugi

  • 001.jpg
  • 002.jpg
  • 003.jpg

22. februārī 1.b klases skolēni svinēja 100 dienas, kopš viņi uzsākuši savas skolas gaitas. Šajā laikā ir apgūta visu burtu rakstība, pilnveidota lasītprasme un apgūti skaitļošanas pamati, pirmās dziesmas, pirmie soļi sportā. Pirmklasnieki šajās simts dienās kļuvuši par draudzīgu kolektīvu, sapratuši, ko nozīmē būt par skolēnu Daugavpils Centra vidusskolā.

Skolēni saviem svētkiem sāka gatavoties jau iepriekš – tapa grupu projekti “Mūsu 100”, kuros bija jāuzzīmē 100 lietas, kā arī katrs veidoja un noformēja svētku kroni ar uzrakstu 100.

Klase bija sagatavojusi interesantus un radošus priekšnesumus ar dziedāšanu un dejošanu, stāstīšanu, deklamēšanu. Mazajiem skolēniem bija jāveic dažādi pārbaudījumi improvizētās mācību stundās. Vispirms dzimtajā valodā bija nepieciešams no dotajiem burtiem jāizveido vārdus, kā arī uzminēt pasaku varoņus. Savukārt mūzikas skolotāja Olga ar interesantiem uzdevumiem un vingrinājumiem pārbaudīja pirmo klašu skolēnu iegūtās zināšanas mūzikas stundās. Pēc tam sekoja matemātika, kurā tika pārbaudītas zināšanas skaitļošanā un loģisko uzdevumu risināšanā. Tad pirmklasnieki kopā ar sporta skolotāju Veroniku parādīja, cik viņi ir veikli un sportiski. Starp improvizētajām stundām skanēja skanīgas dziesmas un dzejoļi. Klātesošie varēja vērot draudzīgus, atklātus, ieinteresētus un gudrus mazos cilvēkus.

Pēc visu uzdevumu veikšanas pirmklasnieki saņēma no vecākiem saldo dāvanu – lielu un skaistu torti ar uzrakstu “100 dienas skolā”. Kopā ar vecākiem visi draudzīgi devās uz savu klasi, lai cienātos ar ābolu sulu un svētku torti. Svētki bija izdevušies lieliski!

1.b klases audzinātāja Tatjana Vanaģele