Daugavpils, Kandavas iela 17,
tel./fax (+371) 65429872, www.dcv.lv, info@dcv.lv

Darba plāns
Ēdienkarte
Veidlapu paraugi

  • 001.jpg
  • 002.jpg
  • 003.jpg

Valsts izglītības satura centrs sadarbībā ar pilsētu pašvaldību izglītības iestādēm, ekspertiem un nevalstiskajām organizācijām rīko Latvijas valsts simtgadei veltītu pasākumu “Pilsoniskās līdzdalības un labo darbu maratons”, kura ietvaros notiek «Labo darbu festivāls» visos Latvijas reģionos – Vidzemē, Latgalē, Kurzemē, Rīgā un arī Zemgalē.

Pasākuma mērķis - sekmēt bērnu un jauniešu piederību savai skolai, vietējai kopienai un valstij un veicināt viņu pilsonisko līdzdalību, patstāvību, atbildību un piedalīšanos Latvijas valsts simtgades svinēšanas procesā un Latvijas valstiskuma stiprināšanā.

Demonstrēt savu 2017./2018. mācību gadā pieteikto labo darbu un iepazīties ar citu sniegumiem bija aicinātas arī Daugavpils Centra vidusskolas 12. a klases skolnieces Jekaterina Ksenija Baranovska un Diāna Kostjukeviča. Latgales reģiona skolām festivāls notika 12. oktobrī Rēzeknē. Daugavpils Centra vidusskolas skolnieces izveidoja mūsdienīgus māla kulonus, kurus var izmantot ne tikai kā aksesuārus, bet arī kā trauciņus aromātiskajām eļļām. Praktiskā darba rezultātā tapa ideja izveidot skolas mācību uzņēmumu “AromaCooL” un piedalīties tirdziņos, lai popularizētu ekoloģiski dabīgus materiālus. Ir izveidota digitālā pamācība «Kā top māla brīnumi», kuru var izmantot gan vadot meistarklases, gan mācot skolēnus, gan vadot ekskursijas. Ideja ir cieši saistīta ar Latvijas kultūrkanona vērtībām, veicina nacionālā mantojuma izzināšanu un kopšanu.

Nopietnajā konkurencē Daugavpils Centra vidusskolas audzēknēm izdevās pievērst savam darbam īpašu žūrijas un skatītāju uzmanību, gūt augstu vērtējumu, un par iniciatīvu un radošumu, pilsonisko aktivitāti un labā darba veikumu Latvijas valsts simtgadei veltītajā Labo darbu festivālā saņemt balvu nominācijā «Labākā prezentācija».

Liels paldies skolniecēm un skolotājiem, kuri palīdzēja un iedvesmoja darbam.

Informāciju sagatavoja 12.a klases audzinātāja J. Bendorjusa.

181025 fr