Daugavpils, Kandavas iela 17,
tel./fax (+371) 65429872, www.dcv.lv, info@dcv.lv

Darba plāns
Ēdienkarte
Veidlapu paraugi

  • 001.jpg
  • 002.jpg
  • 003.jpg

28.septembrī, īstenojot projektu  Nr.8.3.2.2/16/1/001 ,,Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai”, Daugavpils Centra vidusskolas 9.b klases skolēnu grupa devās mācību ekskursijā uz   Naujenes novadpētniecības muzeju, lai iepazītu vēstures,  kultūras un dabas vērtības mūsu novadā.   

Skolēni un klases audzinātāja  Inna Lobanova  aktīvi piedalījās mācību nodarbībās.  Patafona skaņu valdzināti, viņi ar prieku strādāja  stikla,  māla un muzeja darbnīcā. Veicot uzdevumus, skolēni uzzināja daudz jauna un interesanta par mūsu novada bagāto un savdabīgo vēsturi. Radošajās darbnīcās viņi apgleznoja stikla traukus un izgatavoja māla izstrādājumus, no kuriem vēlāk organizēja izstādi muzeja telpās.

Pēc radošajām darbnīcām skolēniem tika dota iespēja savus apgleznotos stikla traukus  paņemt uz mājām kā nelielu, bet ļoti elegantu piemiņu par šo izzinošo un interesanto ekskursiju.