Daugavpils, Kandavas iela 17,
tel./fax (+371) 65429872, www.dcv.lv, info@dcv.lv

Darba plāns
Ēdienkarte
Veidlapu paraugi

  • 001.jpg
  • 002.jpg
  • 003.jpg

Piektdien, 22. septembrī, Daugavpils cietoksnī notika piedzīvojumu sacensības „Dari pareizi un bez bailēm”. Pasākuma mērķis - popularizēt veselīgu dzīvesveidu, iepazīstināt ar Jaunsardzi, Zemessardzi un NBS. Sacensības organizēja Zemessardzes 34. Artilērijas bataljons Daugavpils cietoksnī un tā tuvākajā apkārtnē. Sacensību programmā bija šķēršļu pārvarēšana, šaušana ar pneimatiskajām šautenēm, spēka vingrinājumi, topogrāfija, darbība ar militāro ekipējumu un bruņojumu un citi konkursi.

Spēlē piedalījās vairākas pilsētas skolas. Mūsu skolas komandas sastāvā bija Aleksandrs Akifjevs, Sergejs Sokolovs, Maksims Jakubovskis, Maksims Koļesnikovs, Dana Eimane, Angelīna Pravdivaja.

Apsveicam mūsu komandu ar labiem rezultātiem un pateicības rakstu un novēlam veiksmi.

Klases audzinātāja J. Bendorjusa.

dari pareizi